Promocje i rabaty

Promocja nr 1:
W PAKIECIE TANIEJ - KOMPLET USŁUG ZA 2500 ZŁ

Decydując się na pakiet usług foto - video, wykonany w całości przez STUDIOBEST.PL wszyscy nasi klienci otrzymują 500 złotych rabatu - cena kompleksowej obsługi fotograficznej i video w przypadku skorzystania z tej promocji wyniesie tylko 2500 złotych! Dodatkowo korzystając z tego pakietu, każdy klient otrzyma bezpłatnie 4 dodatkowe zestawy pamiątkowe (2 komplety zdjęć i 2 komplety filmu).

Promocja nr 2:
MUNDUROWA - PAKIET USŁUG JESZCZE TANIEJ

Oferta specjalnie dla służb mundurowych, które ze względu na swoją rangę mogą liczyć w STUDIOBEST.PL na dodatkowe przywileje, pozwalające im zrekompensować trudną i niebezpieczną służbę społeczeństwu. Poza tym materiały foto-video z mundurem w tle zawsze wyglądają atrakcyjnie! Aby otrzymać atrakcyjny rabat, wystarczy spełnić jeden z dwóch poniższych warunków:

  • jedna ze stron (Pan Młody lub Panna Młoda) pracuje czynnie w jednej ze służb mundurowych: policji, straży miejskiej, służbie więziennej, straży granicznej, polskich siłach powietrznych, lub
  • w trakcie organizowanej uroczystości będzie bawić się w umundurowaniu przynajmniej 5 czynnych funkcjonariuszy jednej z wyżej wymienionych służb

Dla wszystkich klientów spełniających jeden z powyższych warunków, STUDIOBEST.PL przygotowało pełen pakiet usług foto-video (zgodnie z ofertą) za jedyne 2000 zł!

Promocja nr 3:
W DNI POWSZEDNIE I NIEDZIELE 50% RABATU

Oferta skierowana jest do wszystkich naszych klientów, którzy planują zorganizować najważniejszy dzień swojego życia w innym dniu, niż sobota. Jeżeli więc Państwa uroczystość odbędzie się w przedziale dni poniedziałek - piątek lub w niedziele, poszczególne usługi STUDIOBEST.PL będą tańsze o 50%!

Promocja:

  • nie łączy się z innymi promocjami ("W pakiecie taniej", "Mundurowa")
  • nie dotyczy świąt (narodowych / Kościelnych) ustawowo wolnych od pracy, wypadających w ww. dniach tygodnia (pon-pt., niedziela)

Promocja nr 4:
DOBRE POMYSŁY W CENIE - FOTOREPORTAŻ ŚLUBNY I SESJA ZDJĘCIOWA ZUPEŁNIE ZA DARMO

Jak większość profesjonalistów cenimy dobre pomysły. Jeżeli już planujecie nietypową sesję zdjęciową, połączoną z wyjazdem w dalekie strony kraju i świata, to dobrze trafiliście! Nagradzamy inicjatywę - jeżeli Wasze plany zostaną przez nas zaakceptowane, usługa fotograficzna podczas ślubu, wesela i sesji zdjęciowej (wybrana wraz z usługą wideofilmowania) będzie dla Was całkowicie darmowa!

Nasze warunki:

  • dobry i nietypowy pomysł na lokalizację sesji zdjęciowej (na zasadzie zarejestrowanych przez STUDIOBEST.PL pierwszych na świecie zaręczyn pod nieczynnym reaktorem nr 4 w Czarnobylu na Ukrainie)
  • opłacenie kosztów podróży fotografa i dwóch operatorów video

"Dobre pomysły w cenie - fotoreportaż ślubny i sesja zdjęciowa zupełnie za darmo" nie łączy się z innymi promocjami. Aby z niej skorzystać, wystarczy wysłać do nas maila z opisem planowanej sesji zdjęciowej, jej lokalizacją i szczegółami podróży. Akceptacje odsyłamy również drogą mailową w terminie 7 dni od daty otrzymania Waszej wiadomości.

Prezentowana oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego